Почетак

22. Републичко такмичење за област хемија и неметали

logo-takmicenja
22. Републичко такмичење ученика у подручју рада хемија, неметали и графичарство, област – хемија и неметали одржава се у Средњој стручној школи "Милош Црњански" од 12. до 14. маја 2017. Позив је послат свим школама са овог списка. Уколико нисте добили позив или имате било каква питања, обратите се на e-mail адресу takmicenje@miloscrnjanski.edu.rs.

Позив за учешће у такмичењу са пратећим документима

Програм такмичења

Правилник о такмичењу (радна верзија)

Списак пријављених такмичара