ПочетакМатурски и завршни испитПрограм полагања матурског испита по старом систему

Програм полагања матурског испита по старом систему

Програм полагања матурског испита за образовне профиле Техничар за заштиту животне средине и Хемијско-технолошки техничар

Приручници за полагање матурског испита по иновираном програму

Овде можете преузети приручнике за полагање матурког и завршног испита по иновираном програму. У њима је детаљно објашњен начин полагања испита, а садрже и збирку питања и задатака за полагање.

Архитектонски технича (2019.)

Приручник - прехрамбени техничар (2014.)

Практикум - прехрамбени техничар (2014.)

Лабораторијски техничар (2018.)

Медицинска сестра - техничар (2018.)

Фармацеутски техничар (2018.)

Пекар (2013.)

Месар (2013.)

Прерађивач млека (2013.)

Пример добро урађеног матурског рада

Овде можете преузети примере добро урађених матурских радова за оне образовне профиле који још нису прошли кроз програм реформе.

Техничар за биотехнологију