Вања Татић на републичком такмичењу из енглеског језика

Vanja Tatic 288
 Вања Татић

Републичко такмичење из енглеског језика за ученике четвртог разреда средњих школа одржано је у недељу, 17. априла 2016. године у IX београдској гимназији "Михајло Петровић Алас" у организацији Друштва за стране језике. Такмичење се састојало од писменог теста и усменог дела. Након писменог дела, 31 ученик се пласирао на усмени део.

Нашу школу је представљала Вања Татић (IV1). Она се пласирала на усмени део такмичења и заузела је пето место у укупном пласману.

Резултати такмичења