ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаВања Татић на републичком такмичењу из енглеског језика

Вања Татић на републичком такмичењу из енглеског језика

Vanja Tatic 288
 Вања Татић

Републичко такмичење из енглеског језика за ученике четвртог разреда средњих школа одржано је у недељу, 17. априла 2016. године у IX београдској гимназији "Михајло Петровић Алас" у организацији Друштва за стране језике. Такмичење се састојало од писменог теста и усменог дела. Након писменог дела, 31 ученик се пласирао на усмени део.

Нашу школу је представљала Вања Татић (IV1). Она се пласирала на усмени део такмичења и заузела је пето место у укупном пласману.

Резултати такмичења