ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаРегионално такмичење талената у Панчеву

Рукометашице ипак треће у Републици

Са свечаног уручења медаља
Женска рукометна екипа наше школе накнадно је освојила треће место у Републици, након што је екипа Гимназије из Лебана дисквалификована због кршења Правилника такмичења. Републичко такмичење је одржано у Лесковцу од 14. до. 15. децембра 2017. Наша школа је првобитно освојила четврто место, док је екипа из Лебана освојила прво место. Међутим, Савез за школски спорт је донео одлуку да се пласман помери за једно место након дисквалификације.

Представници Савеза су нашим девојкама свечано уручили бронзане медаље, дипломе и пехар за треће место у хали "Језеро" у Кикинди у среду, 21. марта 2018. Да потсетимо, екипу наше школе чиниле су: Александра Зарић (I3), Наталија Оџин, Александра Чубрило, Ана Станков (II1), Нада Радановић (II3), Валентина Беодрански, Марина Завишић (III1), Милица Ђукић (III2), Марија Мачковић (III4), Милана Татомир (IV1) и Марина Кресоја (IV3). Тренер је проф. Виктор Фелбаб.