ПочетакВести

Јавне набавке

Обавештење о закљученом уговору

Обавештење о закљученом уговору за набавку електричне енергије.

Обавештење

Одлука о додели уговора

Одлука о додели уговора за набавку електричне енергије.

Одлука

Измене и допуне Конкурса за јавну набавку мале вредности добара – електричне енергије

Измењен је и допуњен текст Конкурса за јавну набавку мале вредности добара - електрична енергија, ЈН бр. 01/2016.

Измене и допуне конкурсне документације

Обавештење о продужењу рока за подношење понуда

Конкурс за јавну набавку мале вредности добара – електрична енергија

Расписан је конкурс за јавну набавку мале вредности добара - електрична енергија, ЈН бр. 01/2016.

Позив за подношење понуда

Конкурсна документација