ПочетакВести„Мали, али снажни“ 2017.

„Мали, али снажни“ 2017.

Наша кошаркашка екипа на турниру
Ученици наше школе учествовали су у трећем издању евро-регионалног пројекта под називом "Мали, али снажни" (Mici, dar voinici) у Темишвару (Румунија). Овај пројекат промовише бављење спортом и здрав живот, а у њему учествују основне и средње школе из Србије и Румуније. Организатор је Одбор Тимишког округа са Окружним одељењем за омладину и спорт и Окружним школским инспекторатом.

Екипа наше школе је учествовала у турниру у мешовитој кошарци (4 момка+4 девојке) који је одржан 25. октобра 2017. у Темишвару. Екипу је предводио професор физичке културе Виктор Фелбаб.