ПочетакОбавештења

Стручно усавршавање за достизање основног нивоа дигиталних компетенција за наставнике

library-class-clipart-computer-guy-clip-artНаша школа се нашла међу три школе из Кикинде којима је Министарство просвете, науке и технолошког развоја одобрило обуке у првој фази спровођења програма стручног усавршавања за достизање основног нивоа дигиталних компетенција за наставнике основних и средњих школа. Обука је, у првој фази, обезбеђена за 2276 запослених у 205 школа у Србији.

Обука је бесплатна за учеснике и траје четири дана. За раднике наше школе је обезбеђено 16 места. Обука ће се за све учеснике из Кикинде одржати у Основној школи "Свети Сава" у Кикинди 22, 23, 29. и 30. августа 2017. године у преподневном периоду. Сви полазници који у потпуности савладају обуку добиће од Завода за унапређење образовања и васпитања уверење о савладаној обуци стручног усавршавања.

Заинтересовани за учешће у обуци треба да се јаве директору Школе.

Више о обукама на сајту Завода за унапређење образовања и васпитања