ПочетакОбавештењаАктиван пролећни распуст

Активан пролећни распуст

Sports portal bar iconОбавештавамо све заинтересоване ученике да ће током распуста, у петак 18. априла и у понедељак 21. априла бити организоване рекреативне спортске активности у сали за физичко васпитање. Ученици и ученице могу доћи од 17 часова и користити теретану, стену за пењање, играти стони тенис, одбојку или баскет. Активности ће водити професор Бранко Грбанушић.

Ово је наставак акције "Активан распуст" коју наша школа успешно реализује током сваког школског распуста.