ПочетакОбавештењаРаспоред обележавања Дана Школе

Распоред обележавања Дана Школе

Као Дан Школе усвојен је 26. октобар, дан рођења Милоша Црњанског. Пошто ове године тај датум пада у недељу, прослава Дана Школе одржаће се у петак, 24. октобра 2014. Сва одељења ће имати наставу пре подне, по распореду за паран месец. Часови ће бити скраћени на 30 минута, а одржаће се само првих пет часова. Претчас, шести и седми час се неће одржавати. Одељења се неће делити у групе за вежбе, а радиће се по посебном распореду учионица који ће бити истакнут на огласној табли и на веб сајту Школе.

Настава ће бити завршена у 11:00 сати, након чега ће уследити занимљиве спортске и културне активности, према следећем распореду:

време

активност

место одржавања

Турнир у одбојци

сала за физичко

Турнир у шаху

учионица бр. 5

Презентација Школе за госте из основних школа

архитекте: уч. бр. 4

заштита ж. ср.: зелени каб.

медицинари: уч. бр. 1

прехрамбенци: кантина

Квиз знања

хол на другом спрату

Свечана приредба

амфитеатар

од 14:00

Коктел за госте

зборница

од 14:00

Наставак турнира у одбојци (ако се не заврши до 13:10)

сала за физичко

У квизу знања ће се такмичити четири екипе које ће представљати четири кикиндске средње школе. Ученици ССШ „Милош Црњански“ који у заинтересовани за учешће нека се јаве професору Вањи Томашеву најкасније до четвртка 22. октобра у 17:00.

У шаховском турниру ће учествовати екипе кикндских средњих школа, као и гости из Гимназије „Григор Мојсил“ из Темишвара. Заинтересовани нека се јаве професорици Емилији Величков или Вањи Ђукићу (IV2).

У одбојкашком турниру ће се такмичити мешовите мушко-женске екипе кикиндских средњих школа, као и гости из Темишвара. Заинтересовани за учешће нека се јаве проф, Бранку Грбанушићу или проф. Зорану Карановићу.

Позивамо све ученике и професоре који нису директно укључени у активности да остану и испрате програм.