ПочетакОбавештењаКонкурс за кратки еко-филм “Green-Go”

Конкурс за кратки еко-филм “Green-Go”

green-go-sign-clipart-biybpk9iLМрежа невладиних еколошких организација “CEEweb for Biodiversity” расписала је конкурс за кратке филмове у области екологије.

Еколошке организације из централне и источне Европе које су део ове мреже са седиштем у Будимпешти, доделиће “Green-Go” награду филмовима који утичу на подизање свести о специфичним проблемима или усмеравању на решења, позивају грађане и доносиоце одлука на активност и промену понашања.

Филмови могу бити било ког жанра, дужине до четири минута (препоручује се да филмови трају од 60 до 90 секунди).

Прва награда износи 700 евра у облику ваучера за једну од on-line продавница.

Више информација о конкурсу, условима и начину пријаве радова, као и сам образац пријаве, налазе се овде.

Крајњи рок за слање радова је 31. октобар 2016. године.