ПочетакОбавештења

Позив за учешће у хуманитарном турниру

Школски спортски Савез, Канцеларија за младе и Кошаркашки савез Србије у циљу  пропагирања хуманих вредности кроз развој спорта, школског спортa, физичког васпитања и рекреације, као и промоције Баскета 3x3 организују хумнитарни  турнир БАСКЕТ 3x3 КИКИНДА 2017: СНАГОМ МЛАДОСТИ ЗА ЗДРАВ ЖИВОТ III“.

Ученику Техничке школе из Кикинде потребан су средства за лечење. Прикупљена средства предстваници ученичких парламената треба да донесу на дан турнира 26.04.2017.године у 11,00 сати у двориште Гимназије и Економске школе.

Ученици који су заинтересовани за учешће на турниру могу да се пријаве професорима физичког васпитања Бранку Грбанушићу и Виктору Фелбабу.