ПочетакОбавештењаПозив најмлађим ствараоцима

Позив најмлађим ствараоцима

Удружење књижевника и других стваралаца „ЗЕНИТ“ – Подгорица, наредни број своје књижевне едиције Зборник посвећује најмлађим ствараоцима, под слоганом – Млади су украс свијета – Тим поводом, позивамо све ствараоце са простора екс Југославије, млађе од 18 година, да нам пошаљу своје необјављиване радове (пјесме, приче, есеје и др.) да би их уврстили у Зборник. Радови не треба да буду дужи од пет куцаних страна са новинским проредом. – Избор теме је слободан. Избор радова за објављивање извршиће уредништво Зборника. Радове слати најкасније до 15. децембра 2017 године на адресу: Савска бр. 18, 81000 Подгорица, Црна Гора, или на e-mail milanrajovic1@gmail.com са краћим био-библиографским подацима. Уредништво задржава право да похвали ауторе најуспјешних прилога. Аутори објављених радова стичу право приступа – чланства у Удружења „ЗЕНИТ“, ако то изричито желе.

Управни одбор,
Милан Рајовић