ПочетакОбавештењаЗавршетак наставне 2016/17. године

Хуманитарне журке овог викенда

Позивамо вас на хуманитарне журке које организује Црвени крст Кикинда. Журке ће бити организоване у петак, 1. децембра, у Пацији, суботу, 2. децембра, у Галерији и недељу, 3. децембра, у Пабу. Улаз је слаткиш који ће бити искоришћен за прављење пакетића за децу кориснике народне кухиње. Дођите да се дружимо, будемо хумани и тако некоме улепшамо новогодишње празнике.

Драгана Марков,
председница Ученичког парламента