ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаШколско такмичење у прехрамбеним технологијама

Математичари без пласмана на државно такмичење

У суботу 9. фебруара у Сенти је одржано окружно такмичење ученика средњих школа из математике. На такмичењу је учествовало троје ученике наше школе – Андреа Томаш, Никола Новаковић и Стефан Бјелић (сви су ученици првог разреда професорице Јелице Чолић). На жалост, нико од њих није остварио пласман на државно такмичење које ће се одржати 16. марта.

Највише успеха имали су наши суграђани из Гимназије „Душан Васиљев“ који су освојили два прва места – у категорији првог и четвртог разреда.

Први разред:

1. Блашковић Филип  (Гимназија "Душан Васиљев") - пласман на државно такмичење

2. Кереси А. (Техничка школа, Ада)

3. Смиљански Никола (Гимназија, Сента)

Други разред:

1. Роквић Љубомир  (Гимназија, Нови Кнежевац) - пласман на државно такмичење

2. Добријевић Јована (Гимназија "Душан Васиљев") - пласман на државно такмичење

3. Сивчев Владимир (Техничка школа, Кикинда) - пласман на државно такмичење

Трећи разред:

1. Малиџа Дејан  (Економска школа, Кикинда) - пласман на државно такмичење

2. Зорић Јелена (Гимназија "Душан Васиљев")

3  Илић Андреј (Техничка школа, Кикинда)