ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаУспех Иване Радак на општинској смотри рецитатора

Успех Иване Радак на општинској смотри рецитатора

На општинској смотри рецитатора, која је одржана 6. марта у Културном центру Кикинда, учествовале су четири ученице наше школе. Оне су се такмичиле у категорији старији узраст (средња школа), а  Ивана Радак, ученица одељења I3, пласирала се међу пет ученика из наше општине који ће учествовати на окружној смотри рецитатора, а која ће бити одржана 16. марта у Чоки. Oсим ње, пласман су оствариле Ивана Барбулов и Слађана Аврамов из Гимназије "Душан Васиљев", Биљана Цвејић из Техничке школе, те Александра Радујко, чланица КУД "Мокрин".