ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаTакмичењe „Шта знаш о здрављу“ 2015.

Tакмичењe „Шта знаш о здрављу“ 2015.

Наши ученици и професори на такмичењу

Општинско квиз-такмичење „Шта знаш о здрављу“ одржано је 31. марта 2015. у просторијама Црвеног крста Кикинде. Ово текмичење организује Црвени Крст, а овогодишњи мото је безбедна исхрана. У такмичењу су учествовали ученици кикиндских основних и средњих школа. У категорији омладине је учествовало 12 ученика чије одговоре је оцењивао жири у саставу: др Гордана Бистричић, др Весна Томин, др Лука Добријевић и др Маја Миљковић. На такмичењу је учествовало 6 ученица наше Школе: Јелена Напрта (I1), Драгана Сантрач (I1), Душка Крста (I1), Дајана Зарић (II1), Јована Мирков (II1) и Маја Леринц (II3). Дајана Зарић је освојила прво место, Јована Мирков и Драгана Сантрач су поделиле друго место, a Маја Леринц је освојила треће место.

Дајана Зарић ће, као победник, учествовати на покрајинској смотри „Шта знаш о здрављу” која ће бити одржана 15. априла 2015. године у Студију „М“ у Новом Саду.

Погледајте фотографије на сајту Црвеног крста Кикинде