ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаМатематички турнир „Архимедес“ 2017.

Владимир Јакшић на Међународном такмичењу соло певача

В. Јакшић са дипломом

У Музичкој школи "Исидор Бајић" у Новом Саду протеклог викенда је одржано 2. Међународно такмичење соло певача "Вера Ковач Виткаи". Ученик наше школе Владимир Јакшић (IV3) освојио је трћу награду у преткатегорији (певачи рођени 1996. и млађи).

Владимир Јакшић паралелно са нашом школом похађа и Средњу музичку школу "Јосиф Маринковић" у Зрењанину, одсек за соло певање.