ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаТијана Карић прва на Републичком такмичењу талентованих ученика

Петру Митровићу прва награда на литерарном конкурсу

П. Митровић са професорицом Кларом Паушић

Поводом дана Библиотеке, Народна библиотека Јован Попповић расписала је тредиционални литерарни конкурс за најбоље радове деце и младих у 2015. години.

У среду, 18. новембра 2015. одржана је свечана додела награда. Наш ученик Петар Митровић (III2, архитектонски техничар) награђен је првом наградом у конкуренцији ученика средњих школа за састав под насловом "Изгубљен у магли".

На следећем линку можете преузети награђени рад:

П. Митровић: "Изгубљен у магли"