Петру Митровићу прва награда на литерарном конкурсу

П. Митровић са професорицом Кларом Паушић

Поводом дана Библиотеке, Народна библиотека Јован Попповић расписала је тредиционални литерарни конкурс за најбоље радове деце и младих у 2015. години.

У среду, 18. новембра 2015. одржана је свечана додела награда. Наш ученик Петар Митровић (III2, архитектонски техничар) награђен је првом наградом у конкуренцији ученика средњих школа за састав под насловом "Изгубљен у магли".

На следећем линку можете преузети награђени рад:

П. Митровић: "Изгубљен у магли"