Општинска смотра рецитатора 2016.

У просторијама Културног центра Кикинда одржана је од 2. до 3. марта 2016. године општинска смотра рецитатора "Песниче народа мог". Рецитатори су се такмичили у три категорије: ученици млађих разреда основних школа, ученици старијих разреда основних школа, и ученици средњих школа.

Такмичење у категорији ученика средњих школа одржано је у четвртак, 3. марта. Учествовало је 6 такмичара, од тога двоје ученика наше школе: Светлана Крнета (II1) и Предраг Павић (IV4), чланови рецитаторске секције коју води проф. Десанка Божин. Предраг Павић се пласирао на окружну смотрау која ће бити одржана у петак 18. марта у Чоки.

Светлана Крнета Предраг Павић