ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаРепубличко такмичење у мушком рукомету

Окружна смотра рецитатора

У Чоки је у петак, 18. марта 2016. одржана Окружна смотра рецитатора "Песниче народа мог". У категорија ученика средњих школа учествовало је 24 ученика, од тога петоро из кикиндске општине. На покрајинску смотру се пласирало троје најбољих, а међу њима је и ученик наше школе Предраг Павић (IV4), члан рецитаторске секције коју води професорка Десанка Божин.

47. Покрајинска смотра рецитатора ће бити одржана од 21. до 23. априла у Сечњу.