ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаМеђуокружно такмичење из хемије

Успех наших ученика на конкурсу "Дани лудаје 2016."

П. Митровић са професорицом Кларом Паушић
И ове године је у оквру манифестације "Дани лудаје" расписан литерарни и ликовни конкурс за ученике основних и средњих школа. Свечано проглашење победника и додела награда уприличени су у Народној библиотеци "Јован Поповић" у четвртак, 6. октобра у 16 часова.

Наши ученици су освојили прва места у обе конкуренције. Петар Митровић (IV2, архитектонски техничар) је освојио прво место на литерарном конкурсу радом под насловом "Лудаја, лепотица кикиндских њива". Марина Симић (II3, техничар за заштиту животне средине) је победник ликовног конкурса.

Награђени литерарни рад можете преузети са овог линка:

"Лудаја, лепотица кикиндских њива"