Општинска смотра рецитатора

Светлана Крнета
Од 20. до 22. фебруара 2017. одржана је општинска смотра рецитатора "Песниче народа мог" у Културном центру Кикинда. Трећег дана (у среду) представили су се ученици средњих школа. Укупно је било 9 такмичара, а жири је одабрао четворо који су се пласирали на окружну смотру.

Нашу школу су представљале две такмичарке: Светлана Крнета (III1) и Живана Мирков (IV5), али се нису пласирале на окружну смотру. Оне су чланице рецитаторске секције коју води професорица српског језика и књижевности Десанка Божин.

Општинска смотра рецитатора