ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаОкружно такмичење из страних језика

Окружно такмичење из страних језика

У недељу 19. марта 2017. у Гимназији "Душан Васиљев" одржано је окружно такмичење из страних језика за ученике 4. разреда средњих школа. Нашу школу су представљали следећи ученици: Марта Берта, Јана Савић и Владимир Пештерић (из енглеског језика), као и Бојана Миклуц и Јована Пећанац (из немачког језика). Најбољи резултат остварила је Бојана Миклуц која је заузела треће место и пласирала се на републичко такмичење из немачког језика.

Републичко такмичење ће се одржати 22. априла.

Резултати такмичења из енглеског језика

Резултати такмичења из немачког језика