ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаОпштинско такмичење „Шта знаш о здрављу“

Општинско такмичење „Шта знаш о здрављу“

У суботу, 1. aприла 2017. на општинском квиз такмичењу "Шта знаш о здрављу" у организацији Црвеног крста Кикнде, учествовало је 6 ученика наше школе из одељења II1 (медицинска сестра - техничар): Стојан Јовановски, Милан Весков, Милица Сандић, Анастасија Пролић, Недељко Нешић и Дуња Шијачки. Прво место је освојио Недељко Нешић, друго Дуња Шијачки, а треће Анастасија Пролић.

Недељко Нешић се квалификовао на покрајинску смотру која ће се одржати 12. априла у Новом Саду.