Међуокружно такмичење из хемије

Међуокружно такмичење из хемије за ученике средњих школа одржано је 22. априла 2017. у Техничкој школи „23. мај“ у Панчеву. Такмичење се састојало из два дела: теста и практичног (експерименталног) дела.

Нашу Школу су представљали ученици: Матеј Имброњев (I1), Лидија Рењи( I1), Александра Пакашки (I1), Милица Сандић (II1) и Драгана Сантрач (III1). Троје наших такмичара се квалификовало за практичан део такмичења (Имброњев, Сандић и Сантрач), али нису имали довољно бодова за пласман на републичко такмичење.

Са такмичарима су били и њихови ментори, професори хемије Зорица Чизмар и Радмила Папић-Милићев.

Резултати такмичења