ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаТакмичење у извођењу драмских импровизација

Међуокружно такмичење у рукомету

Екипа наше школе са професором
У петак, 28. априла 2017. у хали Спортског центра "Језеро" у Кикинди одржано је међуокружно такмичење у рукомету за средње школе (зона А1: Кикинда, Суботица, Сомбор, Нови Сад II). Женска екипа наше школе је учествовала и освојила прво место, па се тиме пласирала на Републичко такмичење које ће се одржати 11. и 12. маја у Караташу.

У полуфиналу је наша екипа савладала екипу Техничке школе "Иван Сарић" из Суботице резултатом 18:7. У финалу су се наше девојке састале са екипом Средње школе "22. октобар" из Жабља. Овај сусрет су обележили неспортски потези екипе из Жабља на челу са директором школе. Већ током првог полувремена су две играчице гостију добиле директне црвене картоне због псовања запинсичког стола и ударања противника. На полувремену, при резултату 9:5 за нашу школу, директор школе из Жабља је наредио својим играчицама да напусте терен, па меч није ни завршен.

Екипу наше школе су чиниле: Анастасиа Дакић, Лидија Марков, Невена Банаш, Маја Рељин, Милана Татомир, Александра Бајкин, Марина Кресоја, Валентина Беодрански, Милица Ђукић, Јована Васиљевић, Наталија Оџин, Александра Чубрило и Нада Радановић. Тренер је професор физичке културе Виктор Фелбаб.