ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаТакмичење у извођењу драмских импровизација

Наше девојке бронзане на Републичком такмичењу у рукомету

Екипа ССШ "Милош Црњански"
На Републичком такмичењу у рукомету које је одржано од 11. до 12. маја 2017. у Караташу, женска екипа наше школе је освојила треће место. У групи су победиле екипу Економске школе из Чачка резултатом 23:15, али су поражене од екипе Друге економске школе из Београда резултатом 14:13. У борби за треће место, наше девојке су надиграле екипу Гимназије из Лебана резултатом 19:17.

Екипу наше школе чиниле су: Анастасиа Дакић, Лидија Марков, Невена Банаш, Маја Рељин, Милана Татомир, Александра Бајкин, Марина Кресоја, Валентина Беодрански, Милица Ђукић, Јована Васиљевић, Наталија Оџин, Александра Чубрило и Нада Радановић. Тренер је професор физичке културе Виктор Фелбаб.