Општинско и окружно такмичење у рукомету

Женске екипе наше и Економско-трговинске школе на општинском такмичењу
У уторак, 7. новембра 2017. одржано је Општинско (градско) такмичењу у рукомету за ученике средњих школа у хали Спортског центра "Језеро". Женска екипа наше школе је освојила прво место победивши у финалу Гимназију "Душан Васиљев" и пласирала се на Окружно такмичење. Мушка екипа је завршила такмичење на трећем месту поразом од Техничке школе и није се пласирала даље.

Окружно такмичење је одржано на истом месту у уторак, 14. новембра. Наше девојке су освојиле прво место победом против екипе Економско-трговинске школе из Сенте резултатом 14-8. Следећи корак је међуокружно такмичење које ће се одржати крајем новембра.