ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаТакмичење у извођењу драмских импровизација

Републичко такмичење у стоном тенису

И. Мршић (лево) на републичком такмичењу
У четвртак, 23. новембра 2017. у Зрењанину је одржано Републичко такмичење ученика средњих школа у стоном тенису, у спортској хали "Кристална дворана". У женској конкуренцији је учествовало 26 такмичарки које су претходно победиле на окружним такмичењима. Међу њима је била и ученица наше школе Ивана Мршић (II2, архитектонски техничар) која је заузела друго место и освојила сребрну медаљу. Честитамо!