Међуокружно такмичење у рукомету

Победничка екипа наше школе са професорима
У уторак, 28. новембра 2017. у хали Спортског центра "Језеро" у Кикинди одржано је међуокружно такмичење у рукомету за средње школе (зона А1: Кикинда, Суботица, Сомбор, Нови Сад II). Женска екипа наше школе је учествовала и освојила прво место, па се тиме пласирала на Републичко такмичење које ће се одржати 14. и 15. децембра у Лесковцу. У мушкој конкуренцији је победила екипа Електротехничке школе "Михајло Пупин" из Новог Сада.

Наше девојке су у полуфиналу биле боље од Економско-трговинске школе из Куле, док су у финалу савладале екипу Техничке школе "Милева Марић Ајнштајн" из Новог Сада резултатом 25-18.

Састав тима: Тијана Васиљевић (I2), Александра Зарић (I3), Наталија Оџин, Александра Чубрило, Ана Станков (II1), Нада Радановић (II3), Валентина Беодрански, Марина Завишић (III1), Милица Ђукић (III2), Марија Мачковић (III4), Милана Татомир (IV1), Марина Кресоја (IV3). Вођа екипе је професор физичке културе Виктор Фелбаб.