ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаВелики успех наших ученика у квизу „Колико се познајемо“

Општинско такмичење из физике

Јасмина Јерковић

У недељу, 25. фебруара 2018. одржано је општинско такмичење из физике за ученике средњих школа. Домаћин је била Гимназија "Душан Васиљев". Нашу школу је представљала само једна такмичарка, Јасмина Јерковић из одељења I1 (медицинска сестра - техничар), и она је освојила друго место у категорији ученика првих разреда. Она је такође освојила довољан број бодова за пласман на окружно такмичење које ће се одржати 3. марта. Највише успеха имали су ученици Техничке школе који су освојили прва места у категорији првих и других разреда. Честитамо!

први разред:
  1. Илија Бешлин ТШ Кикинда
  2. Јасмина Јерковић ССШ Милош Црњански
  3. Никола Зорић ТШ Кикинда
  4. Милош Иветић Гимназија „Душан Васиљев“
  5. Ратомир Терзин ТШ Кикинда
  6. Синиша Илић ТШ Кикинда
  7. Вања МИладинов ТШ Кикинда
  8. Сара Замуровић Гимназија „Душан Васиљев“
  9. Марко Комлушки Гимназија „Душан Васиљев“
  10. Жељко Миливојевић Гимназија „Душан Васиљев“
  11. Анђелина Остојић ТШ Кикинда
  12. Јована Мунћан ТШ Кикинда
  13. Марко Љубиичић ТШ Кикинда
  14. Лука Кнежевић Гимназија „Душан Васиљев“
други разред:
  1. Ивана Керкез ТШ Кикинда
  2. Ненад Тепавац ТШ Кикинда
  3. Сара Ђорђев ТШ Кикинда
  4. Ненад Ердељан Гимназија „Душан Васиљев“
  5. Јована Тунић Гимназија „Душан Васиљев“
  6. Милош Бабић ТШ Кикинда
  7. Тамара Мађар Гимназија „Душан Васиљев“
трећи разред:
  1. Виктор Чањи Гимназија „Душан Васиљев“

На окружно такмичење су квалификовани ученици чија су имена подебљана (болдована).