ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаВелики успех наших ученика у квизу „Колико се познајемо“

Смотра рецитатора 2018.

У петак, 2. марта 2018. одржана је општинска смотра рецитатора "Песниче народа мог" за старији узраст (ученици средњих школа) у Културном центру Кикинда

Нашу школу је представљало пет такмичара: Светлана Крнета (IV1), Драгана Константинов, Филип Дмитровић, Милица Калаковић (II3) и Наташа Француски (I3). Они су чланови рецитаторске секције коју води професорица српског језика и књижевности Десанка Божин.

Међу пет учесника који су се пласирали на окружну смотру нашла се једна наша ученица: Милица Калаковић.

Окружна смотра је одржана у Чоки. Наша представница Милица Калаковић није се пласирала на Покрајинску смотру.