ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаУспех Петра Митровића на литерарном конкурсу

Међуокружно такмичење из хемије

Такмичари са професорицама у Панчеву
У суботу 14. априла 2018. год. одржано је Међуокружно такмичење из хемије за ученике средњих школа. Такмичење је одржано у Техничкој школи "23.мај" у Панчеву. Нашу школу су представљали следећи ученици: Јасмина Јерковић (I1, ментор Бранислава Дилбер-Косић), Матеј Имброњев (II1, ментор Зорица Чизмар), Милица Сандић (III1, ментор Зорица Чизмар), Драгана Сантрач и Јелена Напрта (IV1, ментор Радмила Папић Милићев).

У категорији тест и експериментална вежба Јасмина Јерковић је освојила прво место и обезбедила пласман на Републичко такмичење које ће се одржати 12. маја на Хемијском факултету у Београду.