ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаМатематички турнир „Архимедес“ 2017.

Успех наших ученика на 8. СОШОВ-у

У Новом Саду је од 17. до 20. маја 2018. одржана 8. Спортска олимпијада школске омладине Војводине (СОШОВ). Наша школа је имала представнике у женском рукомету, кошарци, баскету 3x3, џудоу и стоном тенису.

Женска рукометна екипа наше школе освојила је златну медаљу. Наше рукометашице су биле доминантне током целог такмичења. У финалу које је одржано у недељу, 20.маја, савладале су екипу Зрењанинске гимназије резултатом 29:10. Женска кошаркашка екипа наше школе заузела је пето место, док су наше девојке у баскету 3x3 биле четврте.

У џудоу је Невена Милић освојила златну медаљу (категорија до 48 kg), док је Дејан Волаш био трећи. Ивана Мршић је заузела четврто место у стоном тенису.

Рукометна екипа наше школе са проф. Виктором Фелбабом Наше представнице у баскету 3x3 са проф. Бранком Грбанушићем

Резултати - Женски рукомет

Резултати - Женска кошарка