ПочетакВаннаст. активностиТакмичењаРепубличко такмичење у стоном тенису

Ивана и Тамара треће на Републичком такмичењу из опште и неорганске хемије

И. Пештерић (лево) и Т. Малиџа

Републичко такмичење ученика за област хемија и неметали одржано је од 18. до 20. маја 2018. у Хемијско-прехрамбеној и текстилној школи "Урош Предић" у Зрењанину. У дисциплини Општа и неорганска хемија, нашу школу су представљале две ученице из одељења I3 (хемијско-технолошки техничар) са менторком професорицом хемије Ериком Мандић.

Ивана Пештерић је освојила четврто, а Тамара Малиџа осмо место у појединачном пласману. У екипном пласману, њих две су заузеле треће место од укупно 32 екипе школа. Честитамо девојкама на овом значајном успеху!

Овим је на сјајан начин заокружен успешан викенд наших ученика на републичким и покрајинским такмичењима.