ПочетакВестиМатурантска парада 2018.

Посета играоници "Чигра"

У среду, 28.марта 2018. чланови прехрамбене секције су посетили играоницу "Чигра'' намењену деци са посебним потребама. Наши ученици пекари (I4) и прехрамбени техничари (IV4) су у прехрамбеној радионици умесили различите производе које су однели деци. Наши ученици су честитали Ускршње празнике и донели мале поклоне деци. Уз срдачан, непосредан и искрен пријем ученици су провели време дружећи се са децом и корисницима цетра "Чигра''.

Активност је организовала професорица Гордана Попов.