ПочетакВести"Euroseun" 2018.

"Euroseun" 2018.

Наши ученици и професори у Румунији
Представници наше школе учествовали су по oсми пут у ученичком кампу који се у оквиру међународног пројекта "EuRoSeUn" одржава у румунском туристичком центру Валеа луи Лиман. Овогодишњи камп одржан је од 18. до 20. маја 2017. а учествовали су ученици и наставници из седам средњих школа из Румуније, Србије, Мађарске и Аустрије. Покретач и главни организатор овог пројекта је професор Флорин Белеа из Гимназије "Григоре Мојсил" из Темишвара. Ученици и професори су се током ова три дана дружили у живописном излетишту на обраонцима Карпата. За ученике су организована спортска надметања и уметничке радионице.

Нашу школу су представљали ученици: Дуња Шијачки, Милица Сандић, Анастасија Пролић (III1), Предраг Татомир (III2), Дејан Волаш (III3), Матеј Имброњев (II1), Дејан Маринков (II2) и Миња Петров (I1), и професори: Дијана Брканлић Тешин, Вања Томашев и Драгана Бубало Херцег.