ПочетакВестиУченик генерације за школску 2015/16. годину је Ана Кајла

Прослављено матурско вече

Директор Школе и ученица генерације
У петак, 15. јуна 2018. одржана је прослава матурске вечери за матуранте генерације 2017/18. у ресторану BellaVilla. Ове године школовање су завршила четири одељења матураната који су се овом приликом свечано опростили од Школе и својих наставника.

Ученици су се у 19:00 окупили испред зграде Школе, али је јака киша је покварила планирану шетњу од Школе до ресторана. Уместо шетње, окупљени ученици и наставници су се до BellaVillе превезли аутобусом. Свечаност је почела у 20 сати. Најпре је окупљене поздравио директор Милорад Карановић и пожелео им пријатно вече. Након тога се ученица генерације Драгана Сантрач захвалила у име ученика и одржала кратак говор. После тога је славље настављено уз музику и игру.