ПочетакВести

Свечано уручене похвале и награде матурантима

Добитници дипломе "Вук Караџић" са директором
У понедељак, 18. јуна 2018. у амфитеатру Школе је одржана свечаност поводом уручења похвала и награда најуспешнијим матурантима. Разредне старешине су уручиле ученицима похвалнице за одличан успех и примерно владање, за учешће на такмичењима и секцијама, и за промовисање Школе.

Ученицима који су сва четири разреда и матурски испит завршили са одличним успехом (5,00), директор је уручио дипломе "Вук Караџић" и пригодне награде – књиге. Овогодишњи "вуковци" су: Драгана Сантрач, Јелена Напрта, Душка Крста, Милана Поштић и Теодора Турудија, сви из одељења IV1 (лабораторијски техничар). Директор је такође уручио диплому и поклон ученику генерације, Драгани Сантрач.