ПочетакВестиПосета Пекарско-млинарским данима на Новосадском сајму

Наши ученици и наставници у Задру

Ученици и професори у Задру

Од 11. до 13. oктобра 2018. ученици и професори наше школе учествовали на размени ученика у Задру (Хрватска) заједно са представницима школа из Шибеника, Даља и Сремске Митровице. Домаћин овог окупљања је била Поморска школа Задар. Ученици ових пет школа заједно раде на два пројекта који ће бити представљени наредне године током манифестације "Дани E-medica": Индекс телесне масе и Живот с хемодијализом.

Нашу школу у овом пројекту предтављају ученице Јасна Милеуснић (II1) и Јована Љубоја (IV1) и професорке Љиљана Радишић и Вања Ињац.