ПочетакВести"Совембар: Моја визија – сова ушара"

Посета Средњој прехрамбеној школи у Темишвару

У уторак 4. децембра 2018. представници наше школе присуствали су прослави 10 година одвијања пројекта о здравим стиловима живота у Срењој прехрамбеној школи у Темишвару. Домаћини су организовали интернационални симпозијум под називом "Образовање о здравој исхрани и савременим светским изазовима" где су учесници професори, доктори и вероучитељи изложили своја виђења о данашњим изазовима који се нуде као и традиоционалним схватањима здравих стилова живота у исхрани и животу уопште. Скупу се прво обратила директорица школе и објаснила значај њиховог деценијског рада. Затим су се редом скупу обраћали представници школе, установа из града. На крају је изванредан наступ имао мушки црквени хор "EPIFANIA" који је увеличао ову свеаност. У холу школе су били презентовани ученички радови пекара и угоститеља.

Делегацију наше школе је предводио директор Милорад Карановић са професорицама технолошке групе предмета Оливером Француски и Браниславом Крстин.