ПочетакВестиУченици ОШ "Ђура Јакшић" посетили Школу

Недеља парламентаризма 2018.

Ученици у скупштинским клупама
Обележавању "Недеље парламентаризма" придружили су се и ове године Скупштина Града Кикинде и кикиндски средњошколци, од понедељка 17. до петка 21. децембра 2018. Званичници локалне самоуправе, по четврти пут, потрудили су се да ученицима приближе парламентарни живот градске Скупштине, рад фунцкионера и одборника. Симулација седнице локалног парламента одржана је у оквиру „Недеље парламентаризма“, која се обележава у целој Србији.

Нашу школу су представљали ученици: Јасна Милеуснић, Игор Врбашки, Матеј Имброњев, Анастасија Пролић и Милица Сандић.