ПочетакВестиНова опрема у прехрамбеној радионици

Недеља борбе против карцинома грлића материце

Предавање др Миладинов
Поводом обележавања Недеље борбе против карцинома грлића материце, у организацији Дома здравља Кикинда, гинеколог др Драгана Миладинов је 24. јануара 2019. у амфитеатру одржала предавање на тему "Превенција карцинома код младих" за све матуранткиње кикиндских средњих школа. Након тога, ученице одељења IV1 (медицинска сестра - техничар) Јована Љубоја и Дуња Шијачки својим вршњакињама су одржале предавање на тему "Заштита од полно преносивих болести".