ПочетакВестиНова опрема у прехрамбеној радионици

Недеља образовања о заштити животне средине

Са презентације

У оквиру обележавања "Недеље образовања о заштити животне средине" нашу школу су 28. јануара 2019. посетили представници градског Секретаријата за заштиту животне средине, пољопривреду и рурални развој. Ученици образовног профила техничар за заштиту животне средине (одељење IV3) су гостима и новинарима локалних медија представили свој образовни профил и акције које су током претходних година спроводили на пољу подизања свести о значају очувања животне средине. Ученици су у презентацији коју су припремили посебан нагласак ставили на активности еколошке секције Еко-ген која у нашој школи делује већ дужи низ година.

Извештај на сајту ТВ Рубин