ПочетакВестиПосета сајму "Путокази" у Новом Саду

Посета сајму "Путокази" у Новом Саду

У четвртак 7. марта 2019. ученици завршних разреда обишли су Сајам образовање "Путокази" у Новом Саду. Овогодишњи, 13. по реду сајам образовања трајао је од 7. до 9.марта. На сајму је било понуђено око 500 образовних профила у средњим школама, државним и приватним факултетима из наше земље и иностранства. Покрајнска влада је омогућила бесплатан обилазак сајма свим матурантима из Војводине. Наши ученици су обишли штандове факултета и виших школа где су могли да се информишу о студијским програмима, уписним роковима и условима за пријем. Поред сајма образовања, у Мастер ценрту Новосадског сајма одржавао се и Сајам књига и Сајам запошљавања.

Професори који су водили ученике на сајам су: Дијана Брканлић Тешин, Јелена Драгољевић, Сања Мракић, Штефица Ступовски, Мирјана Прекајски, Радмила Папић Милићев и Бранислава Крстин.