ПочетакВестиУченици основних школа "Васа Стајић" и "Вук Караџић" посетили нашу школу

Ученици ОШ "Ђура Јакшић" посетили Школу

Ученици осмог разреда Основне школе "Ђура Јакшић" из Кикинде посетили су у среду 3. априла 2019. нашу школу. Гости су са својим наставницима имали прилику да обиђу Школу и на лицу места се упознају са планом уписа и образовним профилима које образујемо, као и са процесом извођења теоријске и практичне наставе.

Госте је најпре поздравио директор Школе Милорад Карановић, а основце је угостио Тим за промоцију Школе (Бранислава Крстин, Вања Томашев, Радмила Папић-Милићев), проф. Санијела Јовић и ученица Јована Љубоја.