ПочетакВестиЈесењи крос

"Еко-ген" у Основној школи "Ђура Јакшић"

У понедељак, 1. априла 2019, чланови секције "Еко-ген" са проф. Невеном Месарош одржали су интерактивно предавање ученицима 3.и 4. разреда основне школе "Ђура Јакшић" о значају воде за живи свет, штедњи воде и начину поступања према природи. Представили смо све наше активности од оснивања секције, па до данас. Ученици наше школе предузимају неформалне и организоване акције како би својим вршњацима пренели одређено знање, објаснили појмове и променили њихово опхођење према животној средини.

Радујемо се следећој зеленој активности.